Autokary do Monaco

Autokary do Monaco. Połączenia autokarowe Polska Francja

Nie posiadasz wystarczająco dużo gotówki na wakacje marzeń? O nieee!! Zamawiając bilety autokarowe do Monaco, małym kosztem finansowym, pojedziesz na wakacje marzeń. Połączenia autobusowe do Francji to jednocześnie idealna okazja do zwiedzenia Monaco. To drugie od końca państwo pod względem wielkości zachwyca wszystkich turystów. W nocy wygląda niczym Nowy Jork a w dzień ujmuje swoim bajecznym krajobrazem.

Autokary do Monaco Przewozy autobusowe Francja

Będąc na miejscu warto zobaczyć Ogród japoński, który zajmuje 7 ha, a na ich terenie zobaczymy cudowne wodospady, wzgórza, potok, a nawet plażę. Przewozy autokarowe do Monaco gwarantują komfort jazdy i bezpieczeństwo. Dla osób szukających wyciszenia, ogród Zen będzie idealnym miejscem, gdzie można oddać się medytacji. Młodsi uczestnicy wycieczki będą zachwyceni wizytą w Muzeum Oceanograficznym, gdzie  można zobaczyć 20-metrowy szkielet wieloryba oraz kolekcję bardzo rzadkiej morskiej fauny i flory.

Kupując bilety autokarowe do Monaco masz możliwość zobaczenia nowych miejsc w bardzo niskiej cenie. A przy okazji możesz odwiedzić największe na świecie Kasyno w Monte Carlo i powalczyć o swoje szczęście w grze. Autokary do Monaco odjeżdżają z największych miast w Polsce, zobacz na naszej stronie internetowej, może właśnie z Twojego miasta odjeżdża Twoja wielka przygoda. Nasza firma oferuje najnowocześniejsze autobusy do Monaco, abyś czuł się bezpiecznie podczas podróży. Twoje życie w Twoich rękach, dość już oszczędzania, to jest Twój czas!

Skorzystaj z naszych pozostałych ofert:

autokary do Paryża,

autokary do Nicei,

autokary do Marsylii