Autokary Intercars

Autokary Intercars Francja

Transport autokary jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych form podróżowania, zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Wraz ze wzrostem popytu, na rynku polskim pojawia się tym samym coraz więcej firmy transportowych, świadczących swoje usługi przewozowe. Jedną z większych firm transportowych jest firma Intercars.

Intercars – Tanie Bilety Autokarowe z Polski do Francji. Rezerwacja i Sprzedaż

Tanie bilety autokarowe Francja
Tanie bilety autokarowe Francja

Wieloletnie doświadczenie przewoźnika sprawia, iż zdobył on swoje zaufanie wśród klientów, a zarazem określoną pozycję na rynku. Usługi przewozowe firma Intercars świadczy przy użyciu nowoczesnych autokarów, spełniających najwyższe standardy jakości i zapewniające pasażerom bezpieczną i wygodną podróż. Z kolei bilety autokarowe Intercar Francja na przejazd nabywać można albo bezpośrednio u pośredników sprzedaży, albo też drogą internetową. Wszelkie prawa i obowiązki pasażera i przewoźnika w czasie trwania umowy zawarte są w warunkach przewozu, z którymi każdy pasażer winien jest zapoznać się jeszcze przed dokonaniem rezerwacji biletu autokarowego.

Aktualna oferta transportowa firmy Intercars obejmujące następujące kraje docelowe: Austria, Czechy, Słowacja, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Szwajcaria, Włochy i Hiszpania. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przewoźnik stale dostosowuje swoją ofertę transportową do potrzeb i oczekiwań, zgłaszanych przez klientów.

Jednym z krajów docelowych jest Francja – państwo usytuowane w zachodniej części Europy, ze stolicą w Paryżu. Jest to kraj, dysponujący różnymi regionami, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych turystów. Duże zainteresowanie podróżami do Francji przełożyło się więc na bogatą ofertą transportową w tamtym kierunku.

autokary intercars francja

Autokary Intercars do Francji wyjeżdżają m.in z takich miast polskich, jak z: Przemyśla, Przeworska, Rzeszowa, Tarnowa, Krakowa, Katowic, Kielc, Częstochowy, Radomia, Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Torunia, Poznania, Wrocławia, czy Opola.

Autokarem Intercars do Francji podróżować można do takich miast francuskich, jak: Nicea, Le Cannet, Marsylia, Awinion, Nimes, Montpellier, Narbonne, Carcassonne, Tuluza, Pau, Orthez, Reims, Paryż, Lyon, Givors, Saint Etienne, Ussel, Tulle, Brive, Pergueux, Bordeaux, Bayonne, Annency, Chambery, Grenoble, Valence, oraz Perpignan.