Autokary do Tuluzy

Autokary do Tuluzy

Przewozy autokarowe do Francji są obecnie jedną z najpopularniejszych form dojazdy do wybranych miast. Pozwalają na tani, szybki i co najważniejsze bezpośredni dojazd do Paryża, Nicei, Tuluzy czy Marsylii.

 

Autokary do Tuluzy
Autokary do Tuluzy

Przewozy autokarowe Francja Polska
Przewozy autokarowe Francja Polska

 

 

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast we Francji jest Tuluza. Dlatego też obecnie coraz częściej firmy transportowe oferują swoim klientom liczne autokary do Tuluzy. Najczęściej zapewniają je: Sindbad, Almabus, Sindbad-Interbus, Eurobus-Eurolines Polska, Intercars Basque. Dzięki temu, że połączenia te obsługuje wielu przewoźników pasażerowie mogą cieszyć się tanimi biletami autokarowymi.

Tuluza to miejscowość położona nad rzeką Garonną, w południowo-zachodniej Francji. Miasto stanowi bardzo ważny ośrodek akademicki (obok Paryża i Lyonu, Tuluza jest zaliczana do miast o największej liczbie studentów). Jest to także jeden z głównych ośrodków przemysłu lotniczego i kosmicznego. Znajduje się tu siedziba koncernu Airbusa. Oprócz tego rozwinięto tu przemysł spożywczy, chemicznym, odzieżowy, elektroniczny oraz elektrotechniczny.

Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz jak podróż do Francji może być tania. Kupuj bilety przez internet i ciesz się atrakcyjnymi cenami. Wybierz autokary do Cannes, autokary do Marsylii, autokary do Paryża, Nicei lub Tuluzy i sam zdecyduj gdzie chcesz jechać.